strandrestaurant Nederzandt

Als een phoenix uit het zand herrezen...
Vol trots presenteren Melinda, Michel & de Nederzandt- bemannning dit gezellige en geheel vernieuwdeLees verder... genietplekje aan zee.

Span of Control

VISIE OP HET SPAN OF CONTROL

Sam Verwaijen:

"Het Span of Control is een actief, speels en energiek managementinstrument dat ondernemers, managers en medewerkers door interactie met een span toppaarden in staat stelt om zichzelf beter te leren kennen, inzichten te verkrijgen en vaardigheden te ontwikkelen.

Door de respectvolle omgang met de ongekunstelde paarden buiten de bedrijfsmuren in de natuur, uit de routine van alledag, en het daadwerkelijk zelf mennen van een span paarden wordt men zich al doende bewuster van zichzelf en krijgt men een duidelijker beeld van het persoonlijk leiderschap, samenwerkingsvaardigheid en werkelijke samenwerkingsbereidheid.

Teamleden raken als gevolg van het ervaren van het span of control gemakkelijk met elkaar in gesprek over hoe de onderlinge samenwerking kan worden verbeterd, de organisatie kan worden aangepast en de toekomst strategisch anders kan worden vormgegeven. Het instrument laat ook spelenderwijs zien waar men ‘staat’ als team. Niet voor niets is het Span of Control naast een tool voor het intensiveren van het persoonlijk leiderschap een krachtig teambuildingsinstrument.

Daarnaast is het Span of Control ook in het bijzonder een interessant, ontspannen en gezellig evenement dat zich uitermate goed leent als een incentive voor groepen, bijvoorbeeld voor medewerkers, klanten, relaties of leden van een vereniging. Het Span of Control staat garant voor een leuke en betekenisvolle dag uit."

Meer info op nederzandt.spanofcontrol.nl
nieuwsarchief
02-02-2011
Liedevin Diners

Inspirerende ontmoetingen in Strandrestaurant Nederzandt: 10 februari 2011 met Klaas van Egmond en 31 maart 2011 met Maurits Groen.
Lees verder...

05-01-2011
2nd Dive

Benieuwd naar de helden die de Nederzandt 2nd Dive aandurfden? Check de video!
Lees verder...

22-12-2010
Langlaufen

Vanaf vrijdag 24 december kunt u bij St(r)andplaats Nederzandt op de lange latten, want u kunt langlaufski's bij ons huren!

Lees verder...

14-12-2010
Nederzandt 2nd Dive

Je verslapen op Nieuwjaarsdag? Kom dan naar de Nederzandt 2nd Dive Nieuwjaarsduik op zondag 2 januari!

01-11-2010
Nacht van de Nacht griezelig leuk!

Oh what a night! Wat was het helder zwart en donker!
Lees verder...